Trixie Dvojvodítko nastaviteľné

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

Úplne nevhodné pre malé plemená, pr. čivavy, pre ktoré bolo priamo odporučené a neboli udané rozmery ani vodítka, ani veľkosti kovových častí.

• Lebo máme dvoch psíkov, hľadali sme takýto rozmer dĺžky
    • Pre nás by bolo vhodnejšie, keby rozdvojka nemala šírku 2cm, ale 1,6cm

Rozdvojku používame, sme s ňou maximálne spokojní.
    Budeme u Vás nakupovať
    Odporučíme Vás známym
    Škoda, že nemáte látkové pelechy vo väčších rozmeroch, potrebovali by sme rozmer 80-85cm.

Produkt nemá žiadne parametre.

Vodítko pre dvoch psov, nylonové, nastaviteľné.

1zákazník odporúča produkt

• Lebo máme dvoch psíkov, hľadali sme takýto rozmer dĺžky
    • Pre nás by bolo vhodnejšie, keby rozdvojka nemala šírku 2cm, ale 1,6cm

Rozdvojku používame, sme s ňou maximálne spokojní.
    Budeme u Vás nakupovať
    Odporučíme Vás známym